Motorola Edge 50 Pro Sızdırıldı

Motorola, Edge 50 Pro adında yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Telefonun tasarımı ve özellikleriyle ilgili bazı detaylar sızdırıldı. Önceki yıllarda olduğu gibi bu telefon da farklı pazarlarda farklı isimler altında satılacak. Çin’de Motorola X50 Ultra, ABD’de Motorola Edge+ (2024) olarak adlandırılabilir. Diğer pazarlarda muhtemelen Motorola Edge 50 Pro olarak adlandırılacak.

Telefon mor, siyah ve gümüş/beyaz/taş rengi olmak üzere üç renkte satışa sunulacak. Mor ve siyah versiyonlarının arkası suni deriyle kaplanabilir. Edge 50 Pro’nun öne çıkan özelliklerinden biri de üçlü arka kamera kurulumu, 50 MP f/1,4 ana sensör, ultra geniş lens, 73 mm odak uzaklığına ve muhtemelen 3x optik yakınlaştırmaya sahip telefoto lens bulunuyor.

Edge 50 Pro 6,7 inç boyutunda kavisli kenarları ve 165 Hz yenileme hızı olan bir ekrana sahip olacak. Ayrıca 12 GB RAM ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacak. Bataryasının 4.500 mAh kapasiteye sahip olduğu söyleniyor. 125W kablolu ve 50W kablosuz şarjı destekliyor. Telefonun sızdırılan görselleri 3 Nisan tarihini gösterdiğini bunun da muhtemelen resmi olarak açıklanacağı tarih olabileceğini söylemiş olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x